gototopgototop
A-
 A 
A+
Open login
מסע אל העבר - סדרות הילדות עליהן גדלנו
רביעי, 18 פברואק 2009 10:50   

כבר הרבה זמן שרציתי לעשות את הכתבה הזאת; סקירה של סדרות הילדות עליהם גדלנו, כמובן רק אלו שמקורן בארץ השמש העולה. כולנו, או כמעט כולנו, רצינו שמרקו כבר ימצא את אמא שלו, תהינו אם הכלבים מ"שלושת המוסקטרים" מודעים לכך שהם כלבים ורצינו ששושו השועל מנילס יתפגר כבר (או שזה רק אני?). וכמה מכם יודעים שבשאלתיאל קוואק הייתה תעלומה נאצית בראשות היטלר בכבודו ובעצמו? מה האמת מאחורי הפרק האחרון של המומינים? ומישהו בכלל זוכר את טאו טאו? הצטרפו למסע קסום אל העבר, או שפשוט היכנסו לכתבה (פליז *פרצוף חמוד* לקח לי 4 שעות להכין אותה).

לקריאת הכתבה 

 
Koihime Musou
שני, 16 פברואק 2009 20:53   

מכירים את סדרות הקודומו האלה שכל הדמויות נחמדות אחת לשניה, יש המון ילדים בסביבה, הסוף תמיד טוב והרעים חוטפים את מה שמגיע להם? ברור שאתם מכירים, גדלנו על סדרות מהסוג הזה, הן נקראות קודומו. אך מה קורה כשבסדרה עם כל האלמנטים האלה יש...ובכן....נערות גדולות חזה, עירום וסצינות מין? זוהי, רבותי, סדרה עם פיצול אישיות.

  

 

 
היגוראשי (לייב אקשן)
ראשון, 15 פברואק 2009 18:21   

היגוראשי נו אין-לי-כוח-לכתוב-את-כל-השם נו קורי ני הייתה ידועה בעיקר בזכות דבר אחד: ילדות קטנות. כלומר ילדות קטנות וחיוך מפחיד. בעצם ילדות קטנות, חיוך מפחיד וסכין. לא לא, בעצם ילדות קטנות, חיוך מפחיד, סכין וצרחות מחרישות אוזניים. כן כן, לא משנה אם  עקבתם אחר סדרת האנימה או שיחקתם במשחקים, ההנאה העיקרית היא לא סיפור המתח, לא העלילה המסתורית ולא הצרצרים. זה ילדות קטנות. אז אתם יכולים כבר לנחש מה קורה כאשר את הילדות הקטנות מחליפות ילדות קצת פחות קטנות בסרט הלייב אקשן (הראשון יש לציין) של היגוראשי [Higurashi].

המשך ביקורת

 

 

 
ברוכים הבאים ל-AnimeOK
ראשון, 15 פברואק 2009 12:18   

הספין-אוף של 'אנימה בהילוך מהיר' ז"ל

התגעגעתם? בכיתם? זעקתם? לא אכפת לכם? קבלו בתשואות, בתופים ובמחולות את הבלוג החדש בשכונה: "אנימה בהילוך מהיר 3" "אנימה-OK". הבלוג החדש יעסוק בעיקר בביקורות לא חופרות ובהומור שרק שרקנים מבינים. הדגש העיקרי הוא סדרות וסרטי אנימה; מכל הסוגים, הגדלים והצבעים. דגש נוסף הוא כמובן ביקורות ודעות אישיות על סדרות מאנגה למיניהן, לייב אקשן - ותאמינו לי שיש כמה סרטים ששווים סיקור - וחטיפי צ'יטוס (לא. חברת צ'יטוס לא שילמה לי כדי שאפרסם כאן בבלוג את החטיף הטעים שלהם שגורם לכולם להיות מאושרים. מה פתאום).


מלבד הביקורות צפו כמו בימים הטובים לכתבות, דעות אישיות, יומני מסע וכל שאר החרטא-ברטא שיעלו למוחי. יש כנס באיזור? תהיו בטוחים שאכתוב את דעתי עליו. מפגש גדול? בוודאי. סתם אירוע מעניין שקרה לי? תשכחו מזה. זה לא בלוג מהסוג הזה. אני אשתדל לסקר מגוון רחב ביותר של תחומים, ולא רק אנימה, מאנגה ולייב אקשן. דעות אישיות על מצב השוק, חברות מסויימות ואף אישים משפיעים כאלה ואחרים. וכמובן שאשתדל להישאר עדכני עם "התרשמות ראשונית" על פרקים ראשונים של סדרות שיצאו זה עתה מסיר הראמן.

אני מצטער על ההשוואה המתבקשת ל"אנימה בהילוך מהיר" שאני ממשיך להזכיר (אנימה בהילוך מהיר...אנימה בהילוך מהיר...אנימה בהילוך מהיר...), אך זה הזמן לציין כי "אנימה-OK" הוא בלוג חדש לחלוטין, ועל-כן אין לי כל כוונה להעביר שום תוכן מהבלוג הישן ("אנימה בהילוך מהיר" אם כבר שכחתם את השם) לבלוג החדש. ולכל אלה ששואלים "אך אבוי, רם! מה יהיה על כל מאות הסיקורים, הביקורות והשטויות שכתבת?" התשובה היא: תיפרדו מהם לשלום. התוכן מת כמו דמות מסרטי יעד סופי. אני יודע, זה כואב, זה עצוב - אבל אם אני השלמתי עם זה, תשלימו גם אתם.

אני לא מעוניין לזרוק הבטחות באוויר כאילו אני מתמודד על ראשות הממשלה (ותראו לאן זה הוביל אותם), אבל אני כן יכול להבטיח את זה: אני אנסה ליצור תוכן מעניין בעל מכנה משותף עבור כמה שיותר קוראים, ומאידך  ביקורות אקסקלוסיביות על דברים פחות ידועים ויותר מחתרתיים. אני יותר מאשמח לקבל מכם תגובות לעניין, כולל הצעות לדברים שראיתם ואתם רוצים שיסוקרו כאן. רעיונות, פידבקים או סתם תגובות נאצה עלי - כי מחמאה יותר גדולה מזה אין Smile

אתם מוזמנים להירשם לאתר (ההרשמה למעלה. עוד...עוד קצת...הכי למעלה רבאק, ימינה...בדיוק!) ולהיות חלק מהקהילה הלא קיימת של הבלוג הזה. מה תיתן לכם הרשמה לבלוג? אין לי שמן של מוסך. אני כבר אחשוב על משהו בעתיד. אז חזרו לכאן באופן יומיומי או שבועי, כי אני מבטיח - It will be A-OK.

שלכם, רם.

נ.ב - תאכלו צ'יטוס.


 

 


עמוד 132 מתוך 132

© כל הזכויות שמורות לרם קיץ והשרקן שלו, בחסות ישראטאקו: פורטל אנימה ומנגה. פרסומת סמויה: יפן, יפן למטייל , בית דפוס, הדפסת מדבקות, בלום דיגיטל, פילאטיס, Gay travel. הבלוג מסיר אחריות על כל פגיעה נפשית שכנראה תיגרם בעקבות החשיפה לתכנים. אין לצלם, להעתיק, להפיץ, להקרין, לשהק, לגהק, להשתין, להשחיל מילה ולעשות קנאקים באצבעות ללא רשות הבעלים, עפ"י סעיף 25 ג' בחוק שקר כלשהו משנת תרל"ח. גולשים מעשנים: פינת העישון בבניה. ליצירת קשר כנסו ל-JDate.