gototopgototop
A-
 A 
A+
Open login
סל מיחזור
אנימה אוקי: עכשיו בפייסבוק
נכתב ע"י רם קיץ    חמישי, 14 ספטמבר 2017 01:00    PDF הדפסה דוא

מה 'ניינים?

בהחלטה ללא כל מחשבה מאחוריה, פתחתי עמוד פייסבוק ל-AnimeOK. זה אומר כי מעתה יש לכם אפשרות לבקר אך ורק כשיש פוסט חדש. כמו כן, אשתדל (אבל לא מבטיח) לעדכן דרך העמוד הגיגים אקטואליים שאינם ראויים לפוסט נפרד בבלוג.

עדכון אחרון ( רביעי, 13 ספטמבר 2017 23:56 )
 
אין עדכון, תחזרו ביום אחר
נכתב ע"י רם קיץ    רביעי, 09 אוגוסט 2017 18:00    PDF הדפסה דוא

 (אל תביטו בי ככה. לא לקחתי שבוע מנוחה מאז מרץ).

ובינתיים, מה יש בקנה: ראיינתי את צוות המחזמר BrAND Musical והכתבה תעלה בקרוב. אין צורך להודות לי, אני יודע כמה אתם אוהבים ראיונות.

מלבד זאת, לאחרונה התחלתי לשדרג את אוסף סרטי ג'יבלי שברשותי מ-DVD (וקלטות וידאו, טפו) לבלו ריי, אז תהיו מוכנים לביקורות על סרטי ג'יבלי עליהם לא כתבתי כבר עשור.

כמו כן, אם יש לכם ביקורת או כתבה שאתם מעוניינים להעלות (רצוי בנושא אנימה. בכל זאת, על זה בערך הבלוג), פנו אלי ונראה מה ניתן לעשות בעניין. אני לגמרי סבבה עם טובות הנאה.

אה, ואזכיר זאת שוב: מאז אפריל קיימת קבוצת טלגרם לבלוג, "הסחבקיאדה" (כולל חבילת סטיקרים אקסקלוסיבית שיצרתי לקבוצה). המקום עתיר זוהמה ושיטפוסטינג, ואני משתמש בכפתור "השתק" יותר פעמים מכפי שאני מוכן להודות. אבל מדי פעם, מדי פעם, מתקיימים שם דיונים איכותיים על כל נושא שבעולם - ובכנס הקרוב אף מתוכנן מפגש.

(מזל שאני לא מגיע).

עדכון אחרון ( רביעי, 09 אוגוסט 2017 16:49 )
 
אין עדכון השבוע
נכתב ע"י רם קיץ    שבת, 04 מרץ 2017 18:00    PDF הדפסה דוא

הפעם האחרונה בה עדכתי את הבלוג עם פוסט 'אין עדכון השבוע' היה בנובמבר, ולפני זה בחודש מאי - אז אל תגידו עלי שאני מתעצל. 

לצערי באמת אין לי משהו חדש לכתוב אודותיו, לא אנימה, מנגה או משחק. יש לי רעיונות לכתבות גדולות ומקוריות, אך חודש מרץ הוא צפוף גם בחיי הפרטיים (אם הייתם יודעים אילו דברים יש לי להגיש, לא הייתם מקנאים בי); במידה וזה מעודד מישהו מכם, סדרות אנימה הולכות להסתיים על ימין ועל שמאל, והחשובה מכולן היא Naruto Shippuden. תבינו, עשר שנים אני ממתין כדי לכתוב את הביקורת עליה - עשר שנים במהלכן צברתי המון דברים שאני מוכרח לומר. האם זו תהיה הביקורת הארוכה בתולדות הבלוג? אולי.

עונת אפריל נמצאת גם היא מעבר לפינה (רמז: באפריל) וללא קשר אליה, Persona 5 יוצא אף הוא. פרסונה 4 שוחרר כשג'ורג' בוש עוד היה נשיא, ולפי הדיווחים אני צפוי לעמוד בפני 100 שעות משחק. האם זו תהיה הביקורת הארוכה בתולדות הבלוג? אולי.

אה, ואני הולך לשחק בזלדה החדש. כן, על הסוויץ'. זה לא יקרה בשבועות הקרובים (בהתחשב בכך שהסוויץ' עליו אשחק אינו שלי), אבל לא יכולתי להתעלם מההייפ סביבו. האם זו תהיה הביקורת הארוכה בתולדות הבלוג? אולי.

ואם אתם חושבים שאני הולך להעלים עין מ-"Ghost in the Shell" (בישראל ב-30.3) אז טעות בידיכם. האם זו תהיה הביקורת הארוכה התולדות הבלוג? לא. ממש לא.

אז כפי שהבנתם, אנימה OK עומד בפני תקופה עמוסה. אני מניח שאתם יכולים לסלוח לי על שבוע שקט אחד.

(אה, ולכו לראות לוגאן)

עדכון אחרון ( שבת, 04 מרץ 2017 18:07 )
 
This World Is On Fire
נכתב ע"י רם קיץ    חמישי, 24 נובמבר 2016 22:30    PDF הדפסה דוא

ניסיתי לשבת ולכתוב פוסט נורמלי (ביקורת אנימה? ביקורת מנגה? כתבה על ההיסטוריה של האנימציה הצרפתית? כעת לא תדעו), אבל הסירנות החצופות הפריעו לי -- וגם הפחד על החיים, אבל בקטנה. אז אין עדכון היום, חזרו בימים הקרובים. 

עדכון אחרון ( חמישי, 24 נובמבר 2016 22:45 )
 
סוני אשמים
נכתב ע"י רם קיץ    שבת, 07 מאי 2016 22:30    PDF הדפסה דוא

בסופ"ש אופטימלי הייתי יושב ביום שישי לצפות בסרט (כמו שתכננתי) וכותב עליו ביום שבת (כמו שתכננתי). רק שזה לא היה סופ"ש אופטימלי: הופתעתי לקבל לידי עותק של Uncharted 4, משחק שביליתי איתו כל השבת וסיימתי לפני כחצי שעה (דבר שממש לא תכננתי). זו הסיבה לחוסר העדכון היום. 
I'm not even sorry.

(נתראה מתישהו באמצע השבוע)

עדכון אחרון ( שבת, 07 מאי 2016 21:47 )
 


עמוד 1 מתוך 7

© כל הזכויות שמורות לרם קיץ והשרקן שלו, בחסות ישראטאקו: פורטל אנימה ומנגה. פרסומת סמויה: יפן, יפן למטייל , בית דפוס, הדפסת מדבקות, בלום דיגיטל, פילאטיס, Gay travel. הבלוג מסיר אחריות על כל פגיעה נפשית שכנראה תיגרם בעקבות החשיפה לתכנים. אין לצלם, להעתיק, להפיץ, להקרין, לשהק, לגהק, להשתין, להשחיל מילה ולעשות קנאקים באצבעות ללא רשות הבעלים, עפ"י סעיף 25 ג' בחוק שקר כלשהו משנת תרל"ח. גולשים מעשנים: פינת העישון בבניה. ליצירת קשר כנסו ל-JDate.