gototopgototop
A-
 A 
A+
Open login
!Akame ga Kill
נכתב ע"י רם קיץ    שבת, 13 דצמבר 2014 17:00    PDF הדפסה דוא

אתם יודעים, הייתי מצפה שסדרה הנקראת "Akame ga Kill" תעסוק במישהי בשם אקאמה. על אף שיש בסדרה דמות - קבועה - שאכן קרויה ככה, יש לפחות שש דמויות שיכלו לשאת את שם הסדרה וזה היה יוצר הגיון רב יותר (Tatsumi ga Kill ?Mine ga Kill? דווקא הייתי הולך על Esdeath ga Kill). ומה לגבי האנימציה? לא שהיא רעה, אבל בהחלט יכלו ללטש אותה מעט יותר. אם כי האנימציה במהלך הקרבות מגניבה ביותר, זו בהחלט סדרת שונן עם קרבות משובחים. רק חבל שיש אצ'י, בשביל מה נחוץ כל הפנסרביס הזה? אבל אשקר אם אגיד שלא נהניתי ממנו. במיוחד כש...

*דבר על העלילה* 

לא רוצה.

*אתה חייב*

אמר מי?

*לא תוכל לברוח מהנושא לנצח*

אבל... אבל... 

*DO IT*

טוב! בסדר! מה אתה רוצה שאגיד? ש-Akame ga Kill היא פוטנציאל מבוזבז? שכול מה שנעשה לה הוא עוול אחד גדול? להעמיד פנים שהאנימה לא קרתה מעולם? כי אני לא מסוגל. אני לא חי בהכחשה, אבל יש לסדרה נקודות זכות. לא יכול להגיד שזו סדרה רעה, כי לדעתי היא לא. אי אפשר להתעלם מכך שהעסק התחיל דווקא סבבה; סדרה על Night Raid, קבוצה של מתנקשים בשירות המחתרת שיוצאים נגד שלטון אימפריאליסטי אכזר, זאת מנקודת המבט של החבר החדש - טטסומי - שמגיע לבירה ומגלה ששחיתות ופשע רובצים בכל פינה. יש בה את כל מה שמחפשים מסדרה שלא דורשת חשיבה רבה: דמויות צבעוניות, עלילה עם מטרה והרבה מכשולים בדרך אליה. הרעיון שהיא מביאה עמו, 'אף אחד לא מוּגן', מוסיף ל-Akame ga Kill את הפלפל החריף שמבדיל את הטעם שלה מסדרות שונן אחרות.

עצה שלי: פיתוח חיבה לדמות כלשהי הוא BIG NO NO.

עם התקדמות העלילה, קשה לא להבחין בדפוס שחוזר על עצמו: פסיכופתים בשירות השלטון נשלחים להילחם מול חברי Night Raid, הרעים מובסים ו-Night Raid לרוב מאבדים חבר צוות, לא לפני שהוא מבצע מעשה הירואי אחרון. כל קבוצה חדשה שנשלחת מול Night Raid היא לא יותר מהשתהות, כיוון שאנחנו יודעים מי הרעים האמתיים: The Jaegers, כוח משטרה מיוחד שהוקם כדי לעצור את הגיבורים. כמעט כל אחד מחברי הכוח הוא פסיכי עם תעודות, אולם בכל הקשור להעצמת רגשות, The Jaegers יספקו את מיטב מפכי הנפש שיש לסדרה להציע: אחת מחברות הקבוצה למשל, סריוּ, היא טיפוס עם חוש צדק מעוות. מאוד מעוות. שנה מהיום, כשאשכח פחות או יותר כל מה שקרה בסדרה, סריוּ תיחקק בלבי כדמות השנואה ביותר ב-2014. והעצוב הוא? לא כל חברי הכוח הם רעים, לכן זה צוֹרם לראות אותם עובדים בשביל הבריון של בית הספר, בידיעה ברורה שהוא הבריון, ובידיעה ברורה שבעזרת עבודת צוות הם יוכלו להפיל את הבריון. אגב, הבריון זו הממשלה המושחתת. 

בואו נדבר על אסדת'.
אסדת' היא הלוחמת המוכשרת בממלכה, זו שמחזיקה את ה-Imperial Relic החזק ביותר (אלה נשקים מיוחדים ש... עזבו, לא כזה מעניין). אסדת' היא המפקדת של ה-Jaegers ותפקידה להביא לקצם של ה-Night Raid. יש רק בעיה אחת קטנה עם אסדת': זו הדמות הטובה ביותר בסדרה. אסדת' היא לא רעה במלוא מובן המילה. היא גנרלית עם חוש אסטרטגי, עובדת בשביל אלה עם היתרון הפוליטי ורודפת אחר סדר אזרחי. בניגוד לרעים האחרים בסדרה, אסדת' לא שולפת לשון ומריירת כמו רוטוויילר שמצא את הטרף הבא שלו (ברצינות. מדוע חייבים לאפיין ככה רעים?). היא אולי קרה ומחושבת, אך יש בתוכה לב חם שמחפש אהבה. ו... כמו שאמרתי... היא הלוחמת החזקה בממלכה. בלתי אפשרי לא לאהוב אותה. איך בדיוק ניתן להריע ל-Night Raid כשאסדת' בסביבה?

זה לא קורע לב כמו שזה נשמע. לא דיברתי הרבה על Night Raid ולכן הם נשמעים בנליים, אך האמת רחוקה מכך: עד סוף הסדרה, גם הדמות המשעממת והחלשה ביותר של ה-Night Raid (אני מסתכל עליך, לוּבּוֹק) תתגלה כ-'תחת רע' [Bad ass] רציני. הקליברים הגדולים יותר בקבוצה הם דמויות מהסוג שנשאתי תפילה חרישית לפני כל פרק בשביל שלא ימותו. מיותר לציין שזה לא עזר. ובכל זאת, גם כשדמות הולכת 'לישון עם הדגים', רוחה נשארת לאורך הפרקים הבאים דרך עיני הגיבורים שעדיין חיים. בנקודה הזו אני חייב להדגיש זאת שוב: אל. תפתחו. חיבה. לאף. דמות. ברצינות, כולם פגיעים למוות. בשלב מסוים, כל הקטע של 'תראו-איזה-מגניבים-אנחנו-כי-הרגנו-דמות-חשובה' נהיה גימיק, אבל גימיק או לא - את החץ שחודר לך דרך הלב אי אפשר לא להרגיש. Akame ga Kill עושה עבודה טובה בשבירת נפשות. 

*דבר כבר על הבעיה הגדולה של הסדרה*

איזו בעיה?

*אתה רוצה מכות?*

סליחה. אתה צודק לחלוטין קול דמיוני שיש לי בראש. ל-Akame ga Kill בעיה אחת בולטת: סטייה מהמנגה. אציין שלא קראתי את המנגה, אך גם בלי היכרות עם המקור קשה לא להבחין בפרקים שטסים, כאילו הסדרה ממהרת להגיע לאיזה מקום. המעריצים האדוקים חשבו תחילה שהמקום הזה הוא פרק במנגה שעשוי להיות נקודת סיום טובה לעונה הראשונה. אוּלם ברגע שהאנימה הגיעה לאותה נקודה - מוקדם מהצפוי - התברר כי לסטודיו לא הייתה כוונה להשאיר פתח לעונה שניה: הפרקים האחרונים מובילים את Akame ga Kill לקראת סוף מקורי משלה. וזה ניכר: הפעולות של חלק מהגיבורים סוטרות את ההיגיון הפנימי של הסדרה. בסופו של דבר, מה שקיבלנו זו סדרה בהילוך מהיר עם סוף שיורק על המקור. אשקר אם אגיד שלא נהניתי מהכיוון החדש אליו האנימה בחרה ללכת: הקרבות נהיים גרנדיוזיים יותר ונראה כי רוב הקצוות העלילתיים נסגרים. ופה יש דילמה: האם עדיף היה לעבד את המנגה באופן נאמן ולקבל סוף לא סגור, או לתת לצופים מנה של סיום, גם אם הוא לא כזה מוצלח? חבל שאין אופציה שלישית: לסטות מהמקור כבר בהתחלה, ליצור סדרה שלא ממהרת, ולכתוב סיום טוב שמתיישב עם הנרטיב.

אם בפעם הבאה אראה סדרה שעושה מה ש-Akame ga Kill עשתה לנו, אפסיק מיד את תמיכתי הפירטית בה. בינתיים בואו נסיים בנקודה חיובית; הזיכרונות היפים והסנטימנטליים שיש לי מהאנימה מתעלים על הזיכרונות בהם היא הייתה רעה כלפי והתעללה בנפשי הרכה. או שפיתחתי את תסמונת האישה המוכה, או שמלכתחילה לא לקחתי ברצינות סדרה שהרעיון מאחוריה הוא קרבות אלימים. ופנסרביס. אפשר להתעצבן במשך 8 שעות, או לתת לה להשתולל ולזרום איתה.


הטוב: קרבות חוצי גבולות; פ-פנ-פנסרביס; דמויות שיותירו בכם חותם... או צלקת.
הרע: איכות הפקה בינונית; סטייה מהמקור והתנגשות בקיר; הרבה רעים בנליים.
והספירה לאחור: Akame ga Kill: Brotherhood.

ציון במדד OK - סביר
ציון במדד OK אם נתרכז ברגעים כמו בתמונה פה למטה - סביר פלוס פלוס פלוס

(!Akame ga Kill! (Akame Slashers | יפן, 2014 | 24 פרקים | אקשן, פנטזיה אפלה, משחקי הכס | סטודיו White Fox | סוֹמה סאיטוֹ [טאדאשי מ-"!Haikyuu"], סוֹרה אמאיימה [קאורי מ-"One Week Friends"], יוּקארי טאמוּרָה [קוטורי 'הימה הימה' הימנוֹ מ-"Yowamushi Pedal"], יוּ אסאקאווה [ריידר מ-"Fate/stay night"], מאמיקוֹ נוֹטוׁ [קוֹטוֹמי מ-"Clannad"], יושיטסוּגוּ מאטסוּאוֹקָה [קיריטו מ-"Sword Art Online"], קאטְסוּיוּקי קוֹֹנישי [אוֹגה טטסומי מ-"Beelzebub"], ריסה מיזוּנוֹ [קלאס מ-"Gunslinger Girls"], שינטארוֹ אסאנוּמה [דניס מ-"Kenzen Robo Daimidaler"], קאוֹרי נאקוּזָה [קיוֹקוֹ מ-"!Haikyuu"], סאטוֹמי אקְסאקָה [ארסנה מ-"Tantei Opera Milky Holmes"] | במאי: טוֹמוֹקי קוֹבּאיָאשי | יוצרים מקוריים: טטסויה טאשירוֹ, טאקהירוֹ

Hits: 3750
תגובות (11)Add Comment
0
ארז
13 בדצמבר, 2014
79.177.123.181
אחת הסדרות הטובות שהיו השנה!

פילרים או לא פילרים, הסדרה היא אחת הסדרות הטובות שליויתי מעונת הקיץ ועד מחר. דמויות אדירות, עלילה מצוינת וכן, המיתות של הדמויות שמשאירות אותך פגוע דומע ובעיקר המום. קשה לראות סדרה כשיש ברקע את הזמזום הזה של קוראי המנגה שבא לך למחוץ בשתי הידיים אבל כשסדרה עושה משהו שמשאיר אותך דבוק למסך פרק אחר פרק לומדים לחיות עם הזמזום הזה. אין ספק שאקמה גה קיל נכנסת אצלי לפנתיון הסדרות שקיבלו 9 בלי למצמץ(10 רק אלוהים מקבל אצלי) וגם הסטיה לסוף הפילרי רק עשה עמה חסד והפכה את הכל לדרמתי, גרנזיוזי והרבה יותר אפי כך שאני כמעט בטוח שלא משנה מה צופן לנו הפרק האחרון שישודר מחר אני אצא מאוד מרוצה.

נקודה למחשבה - מישהו שמע את הזמזום של קוראי המנגה כש-FMA סטתה לכיוון הפילרי שבו היא הסתיימה או שהזמזום הזה מתחזק רק בסדרות כיום? יש סדרות שלא צריכות להיות עיבוד ומגיע להן לעמוד בפני עצמן וההיסטוריה הוכיחה אינספור פעמים שהסדרות הטובות ביותר היו אלה ששברו את התבנית הזאת של עיבוד נאמן למנגה.

0
א
13 בדצמבר, 2014
109.64.106.1
ההנאה הסודית שלי

אני שונא את עצמי כשאני נהנה מסדרות כאלה, אפשר בקלות למצוא בעיות: בעלילה,עיצוב הדמויות, הקלישאות, הפשטנות של הדברים, המחזוריות ...
אבל זה היה כיף ! הסידרה כול הזמן מביא טעימה ממשהו טוב, כמו השאלה איך הם יביסו את X (בצורה רנדומלית)? מי ימות הלאה(מי לא) ? האם הסידרה תחקור את הטבע של רוע אנושי ? (ממש לא) . ובכול זאת אני מוצא את עצמי חוזר בשקיקה לעוד פרק, בסופו של דבר ההתחלה סיקרנה אותי ואני כבר קשור לדמויות יותר מידי כדי להבליג על הבעיות, מחוץ מזה ההנאה ממנה נובעת מהקלילות עם הסקרנות שעולה מידי פעם, הממתק האולטימטיבי אחרי יום עבודה.
בסופו של דבר סדרות כמו akame ga kill מוכיחות את ההנאה שלנו מהפשוט והמוכר עם מעט טיבול של קונפליקט ושאלות פתוחות.

0
darktower
13 בדצמבר, 2014
79.177.171.87
...

אחח אקאמה גה קיל.
קודם כל, כן אפשר להגיד שמדובר בסדרה טובה שעשתה את הדברים די נכון. עד הפילרים.
הפילרים גרנדיוזים, שזה דבר טוב בחלק מהפעמים, אבל לפעמים נהיו גרנדיוזים מידי. הבעיה הנוספת בפילרים היא בעיית הקצב. פתאום הסדרה מחליטה שהגיע הזמן להגיע לסוף והיא מאיצה קדימה לקראת הקרבות הסופיים שיחתמו את כל הבעיה בסיפור (כלומר לחסל את מקור הרשע).
אני יכול לקבל פילרים, כל עוד הם לא מתעסקים חזק מידי ען הקצב או עם הסיפור, אבל זה לא המקרה. פילר, בהגדרה, בא "למלא". למלא את החלל הריק, עד שיצטבר חומר. כמו שקורה באנימות שונן כמו פיירי טיל וכו'. אבל כשזה מתעסק עם חומר המקור בצורה גסה, זה כבר פילר-רע. לדוגמה לא הייתה לי שום בעיה עם הפילרים של נוראגאמי. כי זה באמת היה פילר. זה לא מוטט את הדברים שיש במקור שלאחר מכן.

יחד עם זאת, הבעיה בסדרה היא לא רק הפילרים. ופה גם אולי כדאי להעיר את תשומת הלב שאני מדבר גם על המנגה.
הסדרה התחילה עם פן הרבה יותר עמוק. עפ קונפליקטים של טאטסומי, ילד מהכפר שפוגש את המציאות של העולם המושחת בבירה. ילד שנדרש עכשיו להרוג, ומצד שני גם אחרי 3-4 פרקים עדין חיפש להחזיר לחיים את החברים שלו. ומכל זה, ועוד דברים טובים שהיו שם, נשארנו עם קרבות שוננים. נשארנו עם "במי הפעם יתנקשו?מי הפעם ימות במהלך המבצע"..כל המארג הפנימי והערך שהיה לדברים בתוך הסדרה פשוט נעלם לטובת "מותחן שונני" זול של מי ימות הלאה.
זו לא הסדרה היחידה שאני יכול למנות שמתחילה עם סיפור ועם הרבה דברים מעניינים בפנים, ובסוף במקום לפתח את הדמויות, הסיפור והדברים מסביב, בוחרים להתמקד בקרבות גרידא.

אז נכון, קצת ירדתי פה על הדברים שהיו באמצע הסדרה. וזה המקום לסייג. למרות זאת, כן היו דברים שהאנימה ביצעה בצורה בהחלט מעוררת כבוד כמו המקרה של צ'לסי.

אקאמה גה קיל כן סדרה טובה. היו קרבות טובים, היו תרחישים שבהחלט הותירו חותם טוב. וכן, פאנסרביס משובח ולא זול כמו בסדרות אחרות. ועם זאת, כ"כ חבל שהסדרה ברחה לפילרים רעים כמו שציינתי, אבל יתרה מזאת, זנחה את הפוטנציאל שהיה לה להפוך למענינת יותר. להתמקד בדברים מענינים יותר.

0
משה
13 בדצמבר, 2014
213.57.48.65
סדרה נוראית

הופתעתי מכמות ההמלצות הרבות ששמעתי וניסיתי לצפות בכמה פרקים, אבל אפילו את הפרק השני לא הצלחתי לסיים...
נשמע שזה לא משתפר בהמשך, אלא רק נהיה דבילי יותר ויותר.

Sharnav
עמוס
13 בדצמבר, 2014
77.126.168.225
...

למרות שהאנימה רצה, נהניתי לרובה- וסבלתי כשהיה צריך לסבול- עד ממש לקראת הסוף כשהפילרים התחילו להגזים. מצד שני, זה נותן לי לגיטימציה לקרוא את המנגה.
הסדרה היא בין הטובות מסוג ה"Dark Fantasy" שיצא לי לראות בכמה עונות האחרונות. אם נשים רגע את המלכה הלא הוגנת בשם פייט בצד, אני אפילו יכול להגיד שאקאמה הייתה הכי טובה. יותר מאקדמגיה, יותר מצ'איקה, יותר מנאנאטסו נו טאיזאי ובטח מהסדרות שמתמקדות בעיקר סביב פאנסרוויס (אני מסתכל עלייך, ברינהילדר). היא כנראה מגיעה וחוטאת באותו המקום של טוקיו גול- הנסיון להכניס את הכל לתוך עונה אחת למרות שבהחלט אפשר להאמין שתהיינה מספיק מכירות בשביל להצדיק שתיים.
ובכל זאת, היה לסדרה ערך רב בשבילי. כל יום ראשון בערב היא הייתה נקודת המרכז לחצי השנה האחרונה, וקבעה אם אני אגיע למחרת לעבודה/לימודים עם אנרגיה ונחישות, או עם דיכאון ורצון למות.
אני מרגיש שמשהו התפספס בסיפור של אקאמה, מקווה שבמנגה זה יהיה יותר טוב. אבל בין כה וכה אני לא חושב שזה יוכל לסתור את אחד המשפטים הכי נכונים שרצים בין ה4צ'אנרים-
"You thought that Akame would be the best girl, but it was I, ESDEATH!"

..
אגב, המונח העברי ל-Badass הינו "רעכוז", אני מבקש.

0
Remnant
14 בדצמבר, 2014
213.57.58.238
...

Akame Ga Kill.. ללא ספק, אחת הממתקים הנעימים של קיץ 2014. אנימת שונן שלא פוחדת ללכת על הקצה, ובכך להרוג את הדמויות שלה כל שני וחמישי. אף על-פי שאני קורא מנגה, ואחד דיי וותיק, אני לא 'אזמזם' ורק אגיד את דעתי על האנימה בכלליותה.

סה"כ אנימה נהדרת, מבוצעת טוב, מהירה, לא הולכת לקטנות ויש לה קאסט דמויות כיפיות.

בכללי, אני לא חושב שראיתי דמות מהנה, כמו אסדת' באחת העונות האחרונות. פסיכופתית (אסדת' ביפנית הם הוגים זאת כ: אס-דה-סו, שבתרגום זה: 'אני סדיסטית!') שיש בה צדדים שמבהיקים את האישיות שלה ולא הופכים אותה לרק סדיסטית. המון זמן שחיפשתי דמות שתתעלה על הבלונדה מ-FMAB, נו.. זאת עם הצבא מהצפון, והנה קיבלתי בראש עם אסדת'.

אני מסכים עם רוב הטענות. בלי שום קשר למנגה, אקאמה היא אנימה שרצה מהר, דברים קורים בלי יותר מדי אזכורים והדיאלוגים בין הדמויות קצרים מאוד. גם האנימציה לא כיכבה, היו פרקים בודדים עם תקציב גבוה, והשאר.. טוב, דיברתם על זה כבר.


על השם הגבתי כבר בצ'אט, הסדרה קרויה על שמה של אקאמה רק בגלל שהיא זו שתתמודד עם אסדת' בסוף הסדרה, לודווקא בגלל שהיא הדמות המרכזית. סה"כ נהניתי, אנימה נהדרת, בהחלט מהטובות של הקיץ האחרון וגם כזו שתשמש כמסך ראווה עבור סדרות השונן, שמפחדות לעשות את הדברים שהיא עשתה כאן.

מקווה שיהיה לזה עיבוד נוסף, ואחד שיימשך לאורך כל הדרך.. טוב, אולי אחרי שהמנגה תיגמר.


0
אורח
14 בדצמבר, 2014
176.228.60.20
התחיל טוב נגמר רע

שהסידרה התחילה בפרקים הראשונים זה היה מעניין ובהמשך ניהיה משעמם יותר ויותר עם פה ושם פרק טוב.
התחיל טוב נגמר באכזבה.

0
אביהו
17 ביולי, 2015
37.142.9.58
...

תקשיבו אהבתי מאוד את אקמה גה קיל הסוף היה מאוד עצוב וחבל שרוב החבורה מתו וזו סידרה שהייתי ממשיך לצפות אם גם הייתה עונה שנייה ואהבתי אותה באמת הסידרה מקבלת 10 10 10 .

0
eladB
19 בספטמבר, 2015
46.120.128.131
השלמתי את זה סופסוף

האמת, למרות ההייפ הגדול שאני זוכר שהיה לזה, לא התלהבתי. בכלל.

הסדרה מתחילה עם קונספט נחמד שמתפתח לשום מקום ולמשך כמעט כולה אנחנו פשוט מקבלים קרב אחרי קרב אחרי קרב.

גם הנקודה שהרבה אנשים אוהבים לנקות לזכותה של הסדרה - מוות של דמויות ראשיות, לא ממש עזרה. אולי זה כי באתי עם ידע מוקדם ש"בסדרה הזאת הורגים דמויות", אבל כמעט שום מוות לא באמת הזיז לי. אפשר היה להבחין ב Death Flags בקלות, הדמויות לא ממש קיבלו מספיק פיתוח כדי שבאמת יהיה אכפת מהן וגם הרבה פעמים זה פשוט לא באמת קידם את העלילה בשום צורה.

אני לא יודע באיזה נקודה בדיוק הסדרה התפצלה מהמנגה כי אותה לא קראתי, אבל לא הבחנתי בבעיות קצב רציניות או ירידה באיכות. חוץ מפרק 23 שפשוט הכניס התקדמות של מה שנראה כמו ארק שלם בתוך פרק אחד, גם ככה הסדרה הייתה דיי מהירה רוב הזמן.

חוץ מזה הרגשתי שהסדרה פשוט חוזרות על דברים שראיתי כבר בעבר. אם זה באישיות של הדמויות, בכוחות שלהם, ביחסים ביניהם ואפילו תבניות עלילה שלמות (כאילו באמת, כל מה שקרה עם בולאט וטטסומי הוא אחד לאחד גורן לגאן, אפילו המדובב של בולאט הוא אותו אחד כמו של קאמינה).

אני לא אגיד שלא נהנתי בכלל (אחרת לא הייתי מסיים אותה), אבל אני מתקשה להבין את ההייפ סביבה ואת העובדה שאנשים שמים אותה באותה קטגוריה עם שוננים מוצלחים הרבה יותר.

0
טימור
20 בספטמבר, 2016
79.178.255.24
חצי כח אבל סבבה

יש פוטנציאל לסדרה אבל ברובו לא ממומש
סך הכל נהניתי
שמח שתרמתי לדיון

0
שחר י
04 באוגוסט, 2017
5.29.137.191
קבילו אצלי 9/10 למרות כל החסרונות (התעלמתי מהם לגמרי)

בגלל שיש כל כך הרבה אנימות אז הרבה סיפורים ודמויות חוזרות על עצמם, מאוד מאוד קשה להיות מקורי לחלוטין.
איכשהו בזמן הצפייה ב-Agame ga kill הייתי כל הזמן מרותק ורעב לפרק הבא. התחברתי לדמות אחר דמות ובסוף האנימה נכנסתי לדיכאון ובאסה כי אין המשך.
יש הרבה חסרונות לאנימה והתחלתי להפנים חלק מהם רק אחרי שסיימתי אותה וקראתי ביקורות באינטרנט כולל פה אבל עדין למרות הכל היא תכנס לי לראש כאחת הבלתי נשכחות שראית... מצטער מראש smilies/smiley.gif

הדבר שהכי הפריע לי באנימה זה שחברי Night raid ממשיכים הלאה מהר מאוד והקטעים העצובים בשנייה הופכים להומוריסטים.

אגב רוב הדמויות בצד "הרע" הם בכלל לא רעות, לכל דמות יש את האמונות והמטרות שלה אבל בסופו של יום זה הרגיש לי כאילו הדמויות הרעות באמת גרמו לכל הדמויות הטובות להלחם ולהרוג אחד את השני.

חוץ מזה אני בדאון ודיכאון טוטאלי מהסדרה

כתוב תגובה
 
 
smaller | bigger
 

busy
עדכון אחרון ( שבת, 13 דצמבר 2014 17:16 )
 

© כל הזכויות שמורות לרם קיץ והשרקן שלו, בחסות ישראטאקו: פורטל אנימה ומנגה. פרסומת סמויה: יפן, יפן למטייל , בית דפוס, הדפסת מדבקות, בלום דיגיטל, פילאטיס, Gay travel. הבלוג מסיר אחריות על כל פגיעה נפשית שכנראה תיגרם בעקבות החשיפה לתכנים. אין לצלם, להעתיק, להפיץ, להקרין, לשהק, לגהק, להשתין, להשחיל מילה ולעשות קנאקים באצבעות ללא רשות הבעלים, עפ"י סעיף 25 ג' בחוק שקר כלשהו משנת תרל"ח. גולשים מעשנים: פינת העישון בבניה. ליצירת קשר כנסו ל-JDate.