gototopgototop
A-
 A 
A+
Open login
נארוטו שיפודן: קאקאשי גיידן (פרקים 119-120)
נכתב ע"י רם קיץ    שישי, 31 יולי 2009 14:00    PDF הדפסה דוא

נארוטו [Naruto] הייתה אחת הסדרות הראשונות שהתחלתי לצפות כשנכנסתי עמוק לתחום (תחום האנימה, לא תחום הנינג'ות), ומאז לא ניפרדנו. גם כשהגיעו "ימי הביניים" של הסדרה (הכינוי שלי לתקופת הפילרים הידועה לשמצה) נשארתי איתה כל פרק ופרק, בוכה על מר גורלה. באותה תקופה כל נארוטארד כמוני חיכה לרמז הקטן ביותר לסיום הפילרים, כאשר בכל שבוע התנהלו דיונים ברומו של עולם בנושא "מתי הם כבר יגמרו", וכולם ידעו שברגע שהפילרים יסתיימו, צריכה לבוא הסאגה הקצרה "קאקאשי גיידן" לפני החלק השני של הסדרה, ומשם התפתח המונח הלקסיקוני "ZOMG KAKASHI GAIDEN" שנאמר בכל פעם שמישהו חשב שהגיידן מעבר לפינה.

אך הפילרים הסתיימו וסטודיו פיארוט שמרו את הגיידן במגירה. על אף האכזבה, אף אחד כמעט לא הוטרד; אין פילרים, אז למי אכפת? הגיידן ודאי יגיע מתישהו. אלא שהמתישהו הזה הגיע רק עכשיו: שנתיים וחצי אחרי שהוא אמור היה להיות משודר. לא כחלק מספיישל, OVA או איזה סרט - אלא פשוט שני פרקים רגילים באמצע הסדרה ללא שום קשר לקו העלילה הנוכחי בה.

אבל מה בכלל מיוחד כל-כך בקאקאשי גיידן? שום דבר האמת, הוא פשוט חריג, ואנחנו אוהבים דברים חריגים (כל עוד הם לא מדברים ערבית ומחזיקים רובה קלצ'ניקוב). הסיפור, שבמאנגה ארך שישה פרקים, עוקב אחרי קאקאשי (אם עוד לא הבנתם את זה מה-"קאקאשי גיידן") בימי ילדותו. קאקאשי זה עתה עלה לדרגת ג'וֹנין, ויחד עם חברי הצוות שלו הוא יוצא למסיבה למשימה מעבר לקווי האויב. איתו בצוות נמצאת גם רין [Rin], נינג'ת רפואה שחוץ מלהיות חמודה היא כמובן לא טובה בכלום, ואובּיטוֹ [Obito] - הכבשה השחורה של שבט האוצ'יהא האגדי. כולם נמצאים תחת הדרכתו של לא אחר מאשר מי שעתיד להיות ההוקאגה הרביעי, וזה שיקריב את עצמו כדי להציל את קונוהא מההתקפה של השועל העצבני עם ה-9 זנבות (טוב, אם לי היו 9 זנבות גם אני הייתי עצבני).

הסיפור אמור לחשוף כיצד קיבל קאקאשי את השארינגן, יכולת שיש רק לשבט האוצ'יהא שקאקאשי לא ממש חבר בה. הפרקים עצמם מתרחשים בתקופה מאוד אפלה בסדרה, בזמן אחת המלחמות הגדולות, והם מראים כיצד שלושה ילדים מסתדרים לבד במערכה הגדולה. הדגש הגדול הוא כמובן מערכת היחסים הרעועה בין קאקאשי לאוביטו, כשהאחד הוא נינג'ה דגול בעל יכולות מרשימות, והשני הוא אוביטו. הסיפור מתיימר להיות בוגר, רציני וגדול יותר מכלל הסדרה עצמה.

החלק המעניין יותר בגרסת האנימה של הגיידן, מלבד עצם קיומו, הוא העובדה שיונדאיימה (נו, ההוקאגה הרביעי) קיבל סוף סוף קול. עד כה בסדרת האנימה רק דיברו עליו והראו תמונות שלו, ולשמוע אותו מדבר הביא צופים רבים לכדי...המ...אורגזמה. טושיוקי מוריקאווה (ספירות' מ-Final Fantasy VII) יכול לטפוח לעצמו על השכם. גם המדובבים של אוביטו ורין עושים עבודה טובה ונשמעים מצויין, אם כי אוביטו נשמע מעט מבוגר יותר משחשבתי. קאקאשי לעומת זאת - והנה התלונה הרצינית הראשונה שלי על הגיידן - נשמע אותו דבר. זה טוב כמובן בכל שאר הסדרה, אבל בספיישל בו הוא צעיר בכמה שנים טובות אפשר היה לצפות שימנו לו מדובב עם קול צעיר יותר...כלומר מדובבת.

הגרפיקה מצויינת! בחצי הראשון לא שמים לכך לב, ועבודת הבימוי היא שבולטת בחלק הזה. אך בחציו השני והמרכזי של הספיישל, עלתה הגרפיקה בכמה רמות. חלק מהסצינות עברו אחד לאחד מהמאנגה אל המסך, ונראות מדהים. גם האנימציה חלקה וזורמת, כשחלק מהקרבות נראים נהדר, עד שבשלב מסויים חשבתי שזה טוב מכדי להיראות אמיתי. יונדי, המכונה "הברק הצהוב של קונוהא", מראה סוף סוף את כוחו האמיתי...או ליתר דיוק מהירות העל שלו. באחת הסצינות המגניבות בגיידן, מראים כיצד תיק נופל על הריצפה כשיונדי נמצא על יד החבורה, ועוד לפני שהתיק הספיק לנחות מוצא יונדאיימה את עצמו מאחורי האויב - שנמצא כמה עשרות מטרים טובים משם. דרך יותר טובה מזו להמחיש את המהירות שלו לא יכולתי לחשוב בעצמי.

אבל את הכוח האגדי של יונדאיימה לא זכינו לראות. באמצע הקרב יוצא יונדאיימה להילחם מול עשרות נינג'ות כשחבריו לקרב מתכוננים לראות את כוחו האימתני, כוח שבחרו לא להראות לנו. ההחלטה, עד כמה שהיא מאכזבת, דווקא חכמה. ככה לא נחשפים כל הקלפים שלו, והוא נשאר גיבור אגדי בלי שאנחנו מודעים לכל היכולות שלו. לעומת זאת הגיידן מראה לא רק את מקור השארינגן של קאקאשי, אלא התפתחות הצ'ידורי שלו - אחד הג'וטסואים המפורסמים של קאקאשי, שבעתיד ילמד גם סאסקה.

הגיידן מחזיר את "נארוטו" לימיה הטובים ומשפר אותה בכמה רמות. הוא בהחלט מומלץ לצפיה גם עבור מי שלא צופה בסדרה, כי בסך הכל מדובר בסיפור צדדי. אולי הסיבה לכך שהגיידן כל-כך טוב היא רק בגלל שהסדרה כיום קצת...ובכן...פחות טובה. למרות שהסאגה הנוכחית (כמו גם סאגת הידאן וקאקוזו) מראה סימנים של חזרה לשורשים ושיפור גדול, עדיין לא מדובר במשהו קבוע, ולכן ספיישל כמו קאקאשי גיידן לא צריך להתאמץ במיוחד כדי להיראות טוב. אלא שזה לא ממש נכון, הגיידן באמת ובתמים נראה מצויין. העובדה ששישה פרקים - או לסירוגין 155 עמודים - עברו ל-2 פרקי אנימה, כשכל פרק אחר של נארוטו (או כל סדרת אנימה נורמלית אחרת) מכסה בערך 2 פרקים, מראה עד כמה הגיידן עבר את המבחן שלו בקרב הצופים.


הטוב: העברת הסיפור מהמאנגה לאנימה נעשתה בצורה מרשימה ויוצאת דופן.
הרע: הקול של קאקאשי מבוגר מדי לגילו.
והלא נורא: שני פרקים בלי נארוטו זה תמיד דבר טוב.

ציון במדד OK - סביר פלוס פלוס

נארוטו שיפודן - קאקאשי גיידן [פרקים 119-120] | 2009 | 22 דקות לפרק | אקשן, פנטזיה, נינג'ות, סגידה | סטודיו Pierrot | יוצר מקורי: מסאשי קישימוטו | במאי: האייאטו דאטה

Hits: 13998
תגובות (54)Add Comment
0
האיש הורוד עם הנצנצים
31 ביולי, 2009
84.229.144.36
הממ

למרות שהפסקתי לראות נארוטו לפני שנה וחצי בערך, קאקאשי גיידן נשמע שווה צפייה. ראית את זה בלי תרגום? יש לך מושג מתי מתרגמים את הפרק הזה לאנגלית?

0
מידורי
31 ביולי, 2009
77.125.238.56
...

אההה יש זה יצא!
אני אחקה לתרגום בעיברית (כבר קראתי את זה במנגה).

DeMon
רם קיץ
31 ביולי, 2009
85.64.115.206
ובכן

כן, הפרק תורגם כבר לאנגלית. אבל אני ממליץ לחכות עוד קצת לשחרור האיכותי של TAKA, פחות מזה פשוט לא שווה את זה.

0
האיש הורוד עם הנצנצים
31 ביולי, 2009
79.178.43.249
טוב

ראיתי (עם תרגום. סביר, אבל לא נורא). אכן מרשים מאוד, למרות שהקולות של קאקאשי ואוביטו הפריעו לי מאוד. כי סך הכל, לפרות כל האפקטים, הם עדיין צוציקים, ואף פעם לא יצא לי לשמוע צוציקים עם קול כל כך גברי (עזוב גברי. זה יותר בכיוון של 'זקן'), במיוחד לא ביפן. אבל נו, שיהיה.

DeMon
רם קיץ
31 ביולי, 2009
85.64.115.206
גם לי הקולות הפריעו בהתחלה

אפילו של אוביטו קצת, אבל בהמשך אם מתרכזים בעלילה ובאיכויות הדיבוב מתרגלים לעניין די מהר. בסופו של דבר כבר לא שמתי לזה כל-כך לב.

0
פרחונית על האש
31 ביולי, 2009
79.176.10.205
אמממ...

לא ראיתי שיפודן מאז הקרב של נארוטו ואורוצ'ימארו כשנארוטו שיחרר ארבעה זנבות, את המנגה גם הפסקתי לי לקרוא כי היא הדרדרה אז חבל הזמן...
אבל נראה לי שאני אראה את, זה לפי הביקורת שלך זה נחמד ואני סקרן לשמוע את אוביטו והרביעי ולראות את הרביעי בתנועה נראה לי אני אוריד

אגב הבנתי שדאטהביו לא מתרגמים את הסדרה יותר אז אולי מישהו יודע מי מתרגם ואיפה להוריד בטורנט?

DeMon
רם קיץ
01 באוגוסט, 2009
85.64.115.206
DB באמת כבר לא מתרגמים

יש היום את TAKA-SUBS שמתרגמים את הפרקים:
http://www.takafansubs.com/
ועושים עבודה טובה.

0
עומר
01 באוגוסט, 2009
79.182.11.72
הפרק היה מצוין

לא ראיתי את 3 הפרקים האחרונים של הסדרה
מלבד כמובן קאקאשי גידן בגלל שהפילרים והמריחות עיצבנו אותי,(אני כנראה ישלים את הפרקים בגלל שקאקשי גידן החזיר לי את החשק לצפיה בסדרה).
הספישל היה פשוט מצוין, הגרפיקה היתה גאונית ואני האמת שמתי לב לגרפיקה לאורך שתי הפרקים
אהבתי את המוזיקה ששמו בעיקר בפרק הראשון והסוף לדעתי הצליח לרגש יותר מאשר במנגה,בקשר לקולות אני לא אהבתי את הקול של אוביטו הוא נששמעה מבוגר מידי. והאמת היא שלא היתה לי בעיה מסוימת
הם הקול של קאקאשי אבל שחושבים על זה הוא באמת היה רגיל.

0
טל
01 באוגוסט, 2009
84.228.134.46
...

בהחלט ניראה שזה ענה על הציפיות שלי, בנתיים הורדתי באיכות לא הכי משהו מסתבר אז אחכה עוד קצת עד שתצא הגירסה של טאקה.

DeMon
רם קיץ
01 באוגוסט, 2009
85.64.115.206
גדול

אני חושב שהתגובות בינתיים מוחיכות שנארוטו עשתה את הקאמבק של החיים, שהתחיל עם סאגת סאסקה הנוכחית והגיעה לשיא עם הגיידן.

0
ציפורה
01 באוגוסט, 2009
80.230.12.194
אל תדאג,

עוד כמה חודשים תהיה סאגת פילרים חדשה לכמה חודשים smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif

0
Sunshine
01 באוגוסט, 2009
87.69.156.83
...

דווקא הפרקים האחרונים לא היו משהו בכלל לדעתי, האנימציה והציור בהם היו עלובים והיו מלא קטעי פילרים.
אבל קאקאשי גיידן באמת היה מעולה.

DeMon
רם קיץ
01 באוגוסט, 2009
85.64.115.206
ובכן

ציפורה - אני דווקא אופטימי לגבי העניין עם הפילרים, הם באמת התרחקו כל-כך הרבה מהמאנגה, וגם המאנגה עצמה מראה סימנים של סיום, עד שאין ממש סיבה לשים סאגת פילרים (לא אחת ארוכה בכל אופן) בזמן הקרוב. חוץ מזה שהסאגה הנוכחית עם סאסקה והמרדף אחריו היא סאגה ארוכה ורציפה, ואני לא רואה איך יצליחו לדחוף לתוכה פילרים.

סאנשיין - קטעי הפילרים האלה שהיו בפרקים האחרונים הם דווקא נורמליים ומוסיפים עוד קצת לרקע של הסדרה. זה גם פילרים מהסוג שיש בכל סדרת אנימה, גם בנארוטו פארט 1 (פשוט אז לא היינו מודעים אליהם כי זה לא עניין אותנו מה פילר מה לא). אני לא ממש התלוננתי על האנימציה, היא השתפרה בכמה רמות. סאסקה משום מה נראה קצת שמן לפעמים והציור באמת נראה חריג, אבל לא משהו רציני מדי.

0
hilian
01 באוגוסט, 2009
217.132.153.4
מיאו

אני נהנתי מכל רגע,האיכות הייתה מדהימה,והרגשתי כמו שהרגשתי רגע לפני שראיתי פרק 1 של נארוטו שיפודן.
אבל זה היה נורא עצוב:[וגם קצט הזכיר את מערכת היחסים בקבוצה של נארוטוO:
וגם,מישהו יודע איפו רין עכשיו?

DeMon
רם קיץ
01 באוגוסט, 2009
85.64.115.206
Whoof

לא יודעים ממש מה קרה עם רין, למעט רמיזה קלה של קאקאשי שלא ממש אומרת הרבה (אם בכלל).

0
hilian
01 באוגוסט, 2009
217.132.153.4
הו

חבל,
ושחכתי להגיד קודם,תודה על עוד כתבה מגניבה ומצחיקהD:

DeMon
רם קיץ
01 באוגוסט, 2009
85.64.115.206
תודה תודה

בשביל זה אני כאן D:

0
דן
01 באוגוסט, 2009
79.182.11.72
פרק גדול

הבעיה היחידה היא שהוא הרגיש תקוע
לדעתי הם יכלו לעשות אותו כOVA

אני אוהב לקרוא את הכתבות שלך אתה מצחיק אותי
אין ספק שאתה כותב טוב.

DeMon
רם קיץ
02 באוגוסט, 2009
85.64.115.206
מוזר

לא'דע מה לגביך אבל הפרק הרגיש הכל חוץ מתקוע. בספיישל של שני פרקים שמו שישה פרקי מאנגה מלאים, זה מדהים.

0
שרנב
02 באוגוסט, 2009
87.68.151.217
...

די O.ם
די O_____ם
זה יצא?! אוי ויי ואני לא הייתי יודע בלי הכתבה הזאת! אז קודם כל תודה XD
דבר שני, ממש אהבתי את פרקי המאנגה של קאקאשי גיידן, עכשיו כשיש את גרסאת האנימה.. כמובן שאני אראה!
וואו.. סוף סוף למינאטו (הרביעי = =) יש מדובב.. ועוד טושיוקי.. זה רק אני או שנותנים לו בכוונה את הדמויות הנאות ביותר בכל סדרה שהוא מדובב בה? (ספירות *-*)

מחר, כלומר, היום, אני אראה בטוח D: כזה גדול ^^ תודה, כתבה משעשעת ביותר, ולא הייתי יודע בלעדיה D:

0
גיא
02 באוגוסט, 2009
84.109.39.91
לפי דעתי

סיקור מעניין ומאוד מושקע.
חוץ מי זה יש לי רק דבר אחד להגיד לך לגבי הביקורת שלך על מה שכונה על ידי המון קוראי המנגה של נארוטו כ"פילרים".
כמו כבר שנאמר בעבר זה שקימות סדרה ומנגה באותו שם לא אומר בהכרח שהם מבוססות אחת על השניה למרות שהם דומות.
דבר שני תיזכר שהמנגה התחילה אחרי האנימה כך שאם משהו מבוסס אחד על השני זה המנגה על האנימה.
באופן כללי אם תסתכל על סדרות מכל העולם וגם מיפן ואפילו מכל מקום מהמזרח שנושאם הוא עלילות של גיבור כלשהו תראה שלא כל פרק בהם מקדם את העלילה ושהרעיון בהם די זהה ואלה סוג הפרקים שאתה מכנה "פילרים". ה"פילרים" הם דבר מקובל ואפילו מחשבים לחלק מהסידרה למרות שאין בהם שום דבר מקדם עלילה. אז בבקשה די להשמיץ פרקים אלו ולטעון שהם סתם הורסים כי גם מהם אפשר להנות
בלי להרוס לאלו שרואים רק אנימה ולא קוראים מנגה שמבחינתם גם פרקים אלו הם חלק מהסידרה ומהעלילה.
מקווה שהצלחתי להעביר ולהבהיר את הנקודה שלי בלי לפגוע.

DeMon
רם קיץ
02 באוגוסט, 2009
85.64.115.206
צר לי להרוס לך את האשליה גיא

אבל האנימה של נארוטו באה אחרי המאנגה...הרבה אחרי המאנגה, שרצה מאז 1999 (בעוד האנימה מאז 2002). רוב הסדרות, בעיקר ארוכות הטווח, מבוססות על מאנגה. ואם נוצר מצב שבאמת יש מאנגה שמבוססת על אנימה ארוכת טווח, עוד לא נתקלתי במקרה כזה שהיא עקפה את האנימה (כן יש מקרים שהיא פיתחה קו עלילה שונה, אבל לעקוף? נהה) אך זה כבר באמת לא רלוונטי.

פילרים הם חיוניים רק כשהם...חיוניים, או כשבאמת העלילה בהם רק מרחיבה את עולם הסדרה. לדוגמא בליץ' עכשיו זקוקה נואשות לפרקי פילר כי ההבדל בין האנימה למאנגה הוא מזערי (באנימה הם התחילו קרב שבמאנגה בדיוק הם נמצאים באמצע שלו). בנארוטו לעומת זאת יש חומר של למעלה מ-100 פרקי אנימה שאפשר להשלים, והסטודיו עדיין שם פילרים, ועוד כאלה שנמשכו חצי שנה.

עכשיו למה זה טוב? לכלום. מסאגת הפילרים המפורסמת מהחלק הראשון של הסדרה לא היה שום חלק של הנאה =/ יתרה מזאת, הם אפילו הרסו את העולם של הסדרה. האנימציה בהם הייתה זוועית והעלילה הורידה את הסדרה מ'שונאן' ל'קודומו' (וגם זה בחסד). רגעים כמו שינו שצוחק כמו מטורף או שמשתינים לאינו על הראש גרמו לי לבכי. אין לי בעיה עם פילרים כל עוד הם באים במינונים קטנים, והחשק לעקור לעצמך את העיניים לא קיים. בנארוטו זה לא ככה, לא עם סאגת הפילרים המפורסמת ההיא.
אני מסכים שצריך לחיות עם פילרים וכמעט בכל סדרה ארוכה שמבוססת על מאנגגה הם חיוניים, ולפעמים גם מוסיפים (אפילו בנארוטו היו פרקי פילר קומיים טובים לפני סאגת הפילרים הגדולה). אבל כשגוררים אותם שנה וחצי, מורידים את איכות ההפקה בכמה רמות ומביאים תסריט של ילדים בני 3 שלא תאם את רוח הסדרה...הפרקים האלה לא חיוניים לאף אחד.

לזכות "נארוטו שיפודן" יאמר כי 2 סאגות הפילר היחידות שהיו בה עד כה היו דווקא נסבלות, אפילו טובות ברגעים מסויימים. גם גרפיקה טובה וגם סיפור שדווקא כן הרחיב את עולם הסדרה. אבל הצורך בהם תמוה לאור המרחק הרב בין האנימה למאנגה.

0
hilian
02 באוגוסט, 2009
217.132.247.185
חחח,

מי יודע אולי הם רוצים לעשות עונה שלישית או משוXD
[דרך אגב זה יכול להיות הגיוני,כי אצלי נארוטו נכנס לקטגוריה של האנימות האין סופיות,כמו פוקימון או בליץ']

DeMon
רם קיץ
02 באוגוסט, 2009
85.64.115.206
אני מקווה מאוד שלא =|

נארוטו כבר מוצתה מעל ומעבר

0
שי אפרים
02 באוגוסט, 2009
84.228.100.153
וואו סיקור ענק! מחכה לתרגום של איתי!!!

סיקור סוס
נראה פרק סוס
עדו שעה בערך אתחיל להוריד מההורדה של איתיsmilies/smiley.gif

0
שחכתי
02 באוגוסט, 2009
84.109.216.36
תגידו יש דיבוב?

למה לא מדובבים את הפרק?

DeMon
רם קיץ
02 באוגוסט, 2009
85.64.115.206
הפרק עוד לא הגיע לישראל וארה"ב (או לשאר העולם)

כשיגיע, כנראה ידובב.

0
אגי
03 באוגוסט, 2009
77.127.250.226
בנוגע לתגובת ההסבר שלך לגבי הפילרים

לבי הפילרים של בליץ',
לא רק שהאנימה כמעט השיגה את המאנגה,
אלא שסאגת הפילרים הנוכחית אמורה להיות
מאוד מאוד מעניינת (מי מאיתנו לא תהה
מה הצורה הרוחנית של סנבונזאקורה המעצבן?)
וכמו שאמרת בעצמך "העלילה בהם רק מרחיבה את עולם הסדרה".
סילבופלה!smilies/grin.gif

0
hilian
03 באוגוסט, 2009
217.132.247.185
XD

מה שמצחיק בצורה הרוחנית שלו,זה שהכל בערך כמו שאמור להיות חוצמי הפה,הוא בכלל לא עדין ויפה כמו פרחי הסאקורה
זה הצחיק אותיXD

ישלי עוד שאלה,אז מה אוביטו יכול לראות דרך השרינגן?או שזה היה רק כשהו היה חיי[עדיין]
כי הרי הוא אמר כזה "תראה לי את העתיד בעזרתו[השרינגן]" [או משו בסגנון]

0
גיא
03 באוגוסט, 2009
84.109.39.91
לא יודע.... אבל

עד כמה שאני קראתי באתרי האינטרנט האנימה הייתה קיימת לפני המנגה(אני לא מקוראי המנגה).
לגבי הגרפיקה אני זוכר כמה פרקים שהם לא פילרים שגם על האיכות שלהם התלננו ובאמת אני לא חושב שיש קשר בין הגרפיקה לסוג הפרק והאם זה תורם או הורס את הסידרה בהחלט טעון לא רלוונטי.
אז נכון היו פרקים שהתסריט שלהם גרוע אבל באופן כללי אני חושב שהפילרים בהחלט הרחיבו והוסיפו לסדרה וחבל שפשוט כל מיני אתרים וגולשים בוחרים להתעלם מהם רק בגלל שזה לא מקדם את הסידרה.
ובנוגע לגבי הפילרים הידועים אני ראיתי אותם לפני שידעתי על קיומם של פרקי השיפודון ובהחלט נהנתי מהם והם הוסיפו לי די הרבה וחבל שכל מיני תכניקות שהוצגו שם פשוט בוחרים להתעלם מהם.
בכל מקרה זו דעתי מקווה שהצלחתי להבהיר את עמדתי.
נ.ב.
גם בקומיקסים ומנגות למיניהם קיימים פרקים שהם "פילרים".

0
מיכי צ'אן
03 באוגוסט, 2009
89.139.174.96
ממדדהיייםםם !!!~

ישר שסיימתי לקרוא את הביקורת קפצתי לראות את זה ... למרות שאני רק בפרק 90 ומשהו בשיפודן ^_^
זה היה מדהים !! וההוקאגה ה-4 *_________*
ססגגיייייידדדדדד
פרק 120 נראה לי קצת מוכר ...ואז ניזכרתי שחברה שלי סיפרה לי על הקטע הזה והראתה לי את אותם קטעים אחרונים ועצובים במאנגה ..אז זה קצת הרס ^^"
בכלל מקרה !! מדהים !!!

0
פרחונית (שוב!)
04 באוגוסט, 2009
79.179.77.240
המממ

ראיתי, ספיישל טוב מאוד דווקא, בעיקר יחסית לנארוטו שהוא היה טוב smilies/smiley.gif
אגב הכינוי של הרביעי הוא "הפלאשהבזק הצהוב מקונואה" ולא "הברק הצהוב"
ובנוגע למשפט הזה:

"""באחת הסצינות המגניבות בגיידן, מראים כיצד תיק נופל על הריצפה כשיונדי נמצא על יד החבורה, ועוד לפני שהתיק הספיק לנחות מוצא יונדאיימה את עצמו מאחורי האויב - שנמצא כמה עשרות מטרים טובים משם. דרך יותר טובה מזו להמחיש את המהירות שלו לא יכולתי לחשוב בעצמי."""

כפי שרואים הוא השתמש בטכניקה המיוחדת שלו שדיברו עליה אחר כך (בקטע שהוא הגיע לשדה קרב של הארבעה נינג'ות מקונואה שנשארו לבד נגד כל הנינג'ות מכפר האבן) ולא במהירות הרגילה שלו (מי שלא שם לב פתאום הופיעה על הרגל של הנינג'ה מכפר האבן, כשהוא צץ מאחרויו, מין חותם כזה)

ציון: 8

DeMon
רם קיץ
04 באוגוסט, 2009
85.64.115.206
זמן להגיב לאחרונים שוב, הפעם בסדר הפוך D:

פרחונית - אז גם הקטע ההוא זה ג'וטסו? =/ חשבתי הוא סתם סופר מהיר. אבל אני מניח שהכינוי שלו היה אמור להסגיר את זה, אדיוט שכמוני ^^"

מיכי צ'אן - לא נורא שאת בפרק 90. זה מזכיר לי להמליץ לכל מי שרק עכשיו התחיל לצפות בנארוטו, שאפשר לראות את הקאקאשי גיידן בכל שלב מוקדם של הסדרה. ממליץ בין "נארוטו" ל"נארוטו שיפודן" כמו שהיה במאנגה.

גיא (קחו אוויר, חפירה בדרך) - כן, כמו בכל סדרה ארוכת שנים איכות האנימציה והגרפיקה יורדת גם בפרקים שהם לא פילרים, זה לגיטימי (על פי ההגיון הזה רצה גינטאמה כבר מעל 160 פרקים). גולשים לא מתעלמים מהפילרים רק כי הם לא מקדמים את העלילה, גולשים מתעלמים מהפילרים כי הם הורסים את העלילה (ראה להלן את הדוגמאות שהבאתי בתגובה הקודמת שלי אליך).

אתה אולי נהנית בסאגת הפילרים המפורסמת, וגם אני מצאתי פרקים בודדים שהיו בסדר. הבעיה העיקרית איתם שרובם כן היו רעים, על פי העובדות ולא על פי ההרגשה הפרטית. ורוב המעריצים (היפנים וגם בשאר העולם) ידעו מה אמור להגיע אחרי הפילרים, וההימשכות המוגזמת, המיותרת והדי גרועה הזאת יכולה לשגע כל מעריץ שמחכה שנה וחצי לחלק שהוא כ"כ אוהב שיגיע כבר לאנימה. במידה זו או אחרת זה מזכיר את ה-Endless Eight שמשודרת כיום ב"הארוהי" (אגב, זה נכון שזה יגמר השבוע?). מה שבנובל היה רק פרק בודד אחד, נמשך באנימה למעל שבעה פרקים. אני דווקא נהנה בחלק מהפרקים, אבל לכולם ידוע שזה מיותר. הארוהי אפילו לא צריכה פילרים או הימשכות, העונות שלה קצרות. מה שאפילו גרוע יותר זה שהפרקים האלה כנראה באים על חשבון פרקים אחרים שהיו אמורים להגיע בעונה הזאת. אותו דבר בערך עם נארוטו, בלי על חשבון פרקים אחרים אבל כן עם דחיה ממושכת של סיפוקים שהיו צריכים להגיע עכשיו.

hilian - השארינגן של אוביטו נורמלי...לא הבנתי כ"כ למה התכוונת, אבל לא נדמה לי שיש קשר כלשהו לעתיד. בדרך מסויימת אבל (זה לא ממש קשור) אני מאמין שאוביטו ממשיך לחיות דרך העין של קאקאשי.

אגי - לצערי אני לא ממש צופה בבליץ' ^^" את מה שכתבתי לגבי מה שהולך שם אני פשוט יודע ממה שחברים שלי מספרים. וכן, אני מתכנן להמשיך מתישהו את הסדרה (עצרתי בפרק 9), אני רק אחכה שתסתיים מתישהו.

אבל אני כן אשמח להסבר כלשהו שנובע מסקרנות - איך עצרו קרב באמצע שלו כדי לעבור לסאגת פילרים שלא אמורה להיות קשורה (לפי איך שאני הבנתי)?

0
hilian
04 באוגוסט, 2009
217.132.247.185
=-=

בגלל שהם מטומטמים,זה למה.
זה היה בערך ככה
-אווירה רצינית
-קרבות~קרבות
[סוף סוף הגענו לקרב הגדול שחיכינו לו]1
ואז בום!פילר נחת אלינו אלוהים יודע מאיפו [~כולם נהנים בים]
אחריי עוד כמה שבועות הם המשיכו את הקרב,ואז שוב קפצו לפילרים שכנראה עכשיו תהיה ארוכה[אבל כנראה מעניינת]

בכל אופן בנוגע לאוביטו,הכוונה שלי היא שאוביטו אומר כך את השריגן שלי במתנה ותראה לי בעזרתו את העתיד,וגם היו כמה קטעים שזה נראה כאילו שאוביטו יכול לראות דרך השרינגן[שכבר היה אצל קאקשי]
אז השאלה היא,האם אוביטו רואה דרך השרינגן גם עכשיו,או שבגלל שהוא מת הוא לא?
[או שאני פשוט המצאתי את כל זה וזה לא באמת ככה?]

DeMon
רם קיץ
04 באוגוסט, 2009
85.64.115.206
המ...

מעניין. נדמה לי שאוביטו לא ממש חי דרך השארינגן של קאקאשי, אחרת זה יהיה קצת קיטשי מדי =/

0
hilian
04 באוגוסט, 2009
217.132.247.185
mm..

בגלל שמישו כאן אמר שאוביטו חיי,אחריי שראיתי תמונת יאוי[זה לא הפרט החשוב כאן] של של הזה עם המסכה והשיער החום,התחלתי לחשוב שזה הוא
O__O ישלי טראומה,מישה אמר שאוביטו חיי מרושע
[ואני לא מתכוונת לתגובה שמעליי]

DeMon
רם קיץ
04 באוגוסט, 2009
85.64.115.206
אה כה

היו פעם ספקולציות שטובי הוא אוביטו (אפילו השם זהה!). אבל מקריאה מדקדקת במאנגה, לא נדמה שיש קשר ביניהם. אבל לכי תדעי, בסדרות שונאן טוויסט עלילתי מהסוג הזה תמיד יכול להגיח משום מקום.

0
Yolei
04 באוגוסט, 2009
79.182.109.73
Ya-hooo

רצתי לראות ברגע שקראתי את הרשומה =)
תכלס היה מאוד נחמד ועצוב בסוף....

DeMon
רם קיץ
04 באוגוסט, 2009
85.64.115.206
סוויט

וזה עם או בלי שאת עוקבת אחרי הסדרה? אני מת לדעת מה אנשים שלא עוקבים אחרי הסדרה חשבו על הספיישל.

0
לירן
11 באוגוסט, 2009
79.181.115.77
נארוטו שיפודן

smilies/cool.gifענק מדליק שווה קול תמונות שלתות

0
נסטיהXD
21 באוגוסט, 2009
217.132.148.88
...

עוד לא ראיתי את הפרק אבל אני מתכננת לראות אותו ^_^
אניווי גם אני חושבת שטובי זה אוביטו
כי הם דומים וגם זה יכול להסביר את זה למה לטובי
יש
*ספוילר*שרינגאן
*ספוילר*

0
hilian
17 בספטמבר, 2009
217.132.70.236
!

*ספוילר*

ורק אחד

*ספוילר*

0
אריאל
11 באוקטובר, 2009
79.181.45.214
אתה לא מבין שיט

וואלה מי שלא סם לב הקקשי גידין או כן חלק מי הסיפור ואו חוסף ארבה, למשל שאוביטו או בעצם הרוע האמיתי, בסגה אחרונה ואו דיי חזק בישביל ליצור צמרמורת ומעלה גם שאלה אך או לא מת ..ובקשר לשיודיימה אני חושב שאו אולך לחזור לא בצורה שאתם חושבים?, אלה חח בקיצאור נראוטו אולך ליאות חזק מיתמיד ..אמבין יבין וואלה אני מכור smilies/grin.gif

0
דניאל
21 באוקטובר, 2009
80.230.87.43
קאקשי

אני בת שמונה ואני רואה נרוטו היום אני יראה נרוטו שיפודן. עקבתי אחרי כל פרק תודה על נרוטו.

0
דרור
17 בנובמבר, 2009
89.139.86.81
נארוטו שיפודן

תישמעו אני לא יודע איפה ליראות את פרק 119 -120 אני יודע שזה יהיה פרק טוב ואני כול כך שמח שעשו אתר על נארוטו שיפודן בעיברית

0
דרור
17 בנובמבר, 2009
89.139.86.81
יא

מישיהוא יכול להגיד לי איפה רואים את נארוטו שיפודן פרק 119 120
בקשההההההההההההההה
פליז אני רוצה ליראות את זהההה

0
ישראל
27 במאי, 2010
109.67.25.29
119-120

אני חייב לראות נארוטו פרקים 119-120
מישהו יכול להגיד לי איפה אפשר לראות את הפרקים
עם תרגום (לא משנה אם התרגום באנגלית)

0
ישראל
27 במאי, 2010
109.67.25.29
ייייייייייייששששששששששששששש! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מצאתי נארוטו 119-120 עם תרגום בעברית!!!!!!
זה באתר: http://www.megavideo.com/?v=IVR0M1OJ
(תעשו העתק הדבק)

0
עילום שם
09 באוגוסט, 2010
95.86.81.47
...

איפה רואים את הקאקאשי גידן הזה זה נשמע מעניין

0
ישראל
12 באוגוסט, 2010
79.180.37.35
...

קאקאשי גידן זה פרקים 119-120

0
שימחי
09 בספטמבר, 2010
77.126.171.86
...

יאו איזה פרקים עצובים בכיתי בחלק האחרון כששיבטו מת ! smilies/sad.gif

0
אין שם
04 באוקטובר, 2010
95.86.101.226
...

זה סרט קטלנייייייייייייייייייייייי

0
רון
15 בנובמבר, 2010
212.150.65.25
יפה

אני מת על נארוטוsmilies/cheesy.gif

0
שיפודן
27 באוקטובר, 2011
79.183.3.49
הנושא נפתח ב2009 עוד מעט 2012

"יאו איזה פרקים עצובים בכיתי בחלק האחרון כששיבטו מת !" אוביטו כנראה חי (הוא טובי כנראה) טובי הוא לא מאדרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כתוב תגובה
 
 
smaller | bigger
 

busy
עדכון אחרון ( רביעי, 02 מרץ 2016 14:57 )
 

© כל הזכויות שמורות לרם קיץ והשרקן שלו, בחסות ישראטאקו: פורטל אנימה ומנגה. פרסומת סמויה: יפן, יפן למטייל , בית דפוס, הדפסת מדבקות, בלום דיגיטל, פילאטיס, Gay travel. הבלוג מסיר אחריות על כל פגיעה נפשית שכנראה תיגרם בעקבות החשיפה לתכנים. אין לצלם, להעתיק, להפיץ, להקרין, לשהק, לגהק, להשתין, להשחיל מילה ולעשות קנאקים באצבעות ללא רשות הבעלים, עפ"י סעיף 25 ג' בחוק שקר כלשהו משנת תרל"ח. גולשים מעשנים: פינת העישון בבניה. ליצירת קשר כנסו ל-JDate.